Shadowhunters 2.Sezon izle

  152
  Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
  ALTERNATİF
  ALTERNATİF
  Film Bilgileri 10 ay önce eklendi
  Shadowhunters 2.Sezon izle

  Shadowhunters 2.Sezon izle

  Shadowhunters (Gölge Avcıları) olarak bilinen melek-insan melezi bir soya mensup olan Clary Fray’in hikayesini konu alıyor. 18 yaşına bastığında gerçekte kim olduğunu öğrenen Clary, annesi Jocelyn’in kaçırılmasının ardından meleklerle şeytanların savaşının ortasında kalıyor.

  Cassandra Clare’in Mortal Instruments kitap serisinden televizyona uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Katherine MacNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Harry Shum Jr., Emeraude Toubia, Alan Van Sprang, Matthew Daddario ve Isaiah Mustafa gibi isimler yer alıyor.

  Mortal Instruments serisi, ilk olarak The Mortal Instruments: City of Bones adıyla 2013 yılında beyaz perdeye uyarlanmış, ancak beklenilen etkiyi yaratamamıştı. Sonrasında Shadowhunters olarak televizyon ekranlarına taşınan seri, eksik yönleri olmasına karşın filme nazaran daha çok beğenildi. Dizinin yeni sezon onayı alması beklenen bir gelişmeydi, kanalın açıklaması ise beklenen bu gelişmenin teyidi oldu. Bakalım, Shadowhunters önümüzdeki sezonda da benzer bir başarı sağlayabilecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

  Yıl - Ülke: ()

  Tür: , ,

  Kategori: Diziler

  IMDB Puanı: